varalevent kullanıcısının son içeriği

 1. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Teşekkürler. Daha önce Viyana, Prag ve Dresden'i gördüğümüz için tercih etmedik.
 2. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Önerileriniz için teşekkürler. Yenilerini de merakla bekliyorum. Evet feribot fiyatlarını maalesef yükseltecek ancak yolculuğumuz genelinde çok işimize yarayacak ve şehir/çevre gezilerini kolaylaştıracak. Önceli gezimizde scuter ile 1.100 km yol yapmışız toplamda. Bu sefer daha fazla olur diye...
 3. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Birkaç senedir ahıra kapatılmış boğa gibi hissediyoruz. O yüzden bir sorun olmadıkça gitmeyi istiyoruz. Maalesef feribot ve mazot fiyatları vahim ama geri de gelmeyecekler. O nedenle görmek istediğimiz yaklaşık 20 şehir/bölgeyi ipe dizer gibi dolaşmak yorucu ama dostlarımızla ilerde keyifle...
 4. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Önerileriniz için teşekkürler. Finlandiya-İsveç arasını kuzeyden geçmek hiç aklıma gelmemişt. İlgimi çekti, inceleyip fikrimi yazarım. :) Zaten savaş durumu nedeniyle St. Petersburg'a büyük ihtimalle gidemeyeceğiz. Ancak laf aramızda; feribot fiyatı, yol+1 gece konaklama fiyatından daha pahalı...
 5. varalevent

  tüfek seçimi hakkında bilgi yardımı

  Merhaba, Ben de sizin gibi düşündüm ve kendime, eşime birer yarı otomatik yivsiz av tüfeği aldım. Marka, model öneremem belki ama almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
 6. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Gezimizin MYMAPS linki aşağıdadır. https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1IxWDmBCbdyktYqzd9fmnGmJtInAWkqo&usp=sharing
 7. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Teşekkürler. Güzergah haritasının linkini paylaşacağım. Tunay bey ve arkadaşlarını da takip ederim, umarım bir yerlerde karşılaşırız. Ben kamping yerlerinde konaklamayı tercih ediyorum ama uygun bir yer bulursam da orada dururum.
 8. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Teşekkürler, güzel dilekleriniz için. Daha önce de okumuş idim, sizin yazdıklarınızı, tekrar bakacağım. :smiley: Güzergah haritasının linkini paylaşacağım.
 9. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  MODERATÖRLERİN DİKKATİNE ŞİMDİ FARK ETTİM Kİ, İKİ AYRI BAŞLIK AÇMIŞIM. BURADAKİ BAŞLIĞIN MÜMKÜN İSE KİLİTLENMESİ YA SA TAMAMEN SİLİNMESİNİ RİCA EDERİM. MESAJA CEVAP VEREN DOSTLAR SİZLER DE LÜTFEN AYNI BAŞLIKTAKİ MESAJDAN DEVAM EDEBİLİR MİSİNİZ LÜTFEN.
 10. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Teşekkürler. Daha güzeli size de nasip olur umarım. Hayır camper ile çıkacağız. Motor ile benim ve eşim için uzun ve çok yorucu olur diye düşünüyorum.
 11. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Teşekkürler. Acelemiz yok, yorulursak, dinleniriz. :)
 12. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Şehir ve çevre gezilerini Camper'imizin arkasındaki Honda Spacy ile yapacağız. Onun ile de tahminen 1.000km civarında yol yaparız diye düşünüyorum. En kuzeyde Trondheim'a kadar gideceğiz. Nordkapp'a kadar gitmeyi, gereksiz yol ve zaman nedeniyle düşünmüyorum (+3.300km). Aynı dönemde, benzer...
 13. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Konaklanacak şehirlerde; kamping alanları ve gezilecek yerleri Google Mymaps üzerinde oluşturduğum gezi rotasına ve ayrıca telefonumdaki Mapsme uygulamasına işaretledim.
 14. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Her yolculuk günü için aşağıdaki formatta bir hazırlık yaptım. 1- İSTANBUL-SOFYA(Bulgaristan): 1.GECE (510 km) E 80, A 4, A 1. Kapıkule sınır geçişi. Vinyet alınacak 7 güne kadar, 8 euro. Yolda; Haskovo, Plovdiv (Filibe) ve Pazarcık geçilecek. Para birimi; Leva. (1 Euro 1,95 Bulgar Levası)...
 15. varalevent

  Karavan İle Kuzey-orta Avrupa Turu

  Bulgaristan'dan başlayıp, Yunanistan üzerinden gelerek bitireceğiz gezimizi. Genellikle bir gün yol, akşamında konaklama, ertesi gün şehir/çevre vb gezisi, sonraki gün de tekrar yol olarak düşündüm. Arada bazı tek günlük istisnalar da var, gezecek yer olmaması vb nedenlerle. Girebilirsek St...


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,211
Mesajlar
1,503,129
Kayıtlı Üye Sayımız
170,732
Kaydolan Son Üyemiz
Doğan Eşin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst