Amidala kullanıcısının son içeriği

 1. Amidala

  Sinyalizasyon Problemi

  Araç alt yapısında mevcut ise römork elektrik bağlantılarının bu noktalardan yapılması gerekir. Yoksa sistemde modül kullanmakta fayda var. Orjinal bağlantılar yapıldığında göstergede römork bağlantısının yapıldığına dair işaret çıkar, arka park sensörleri otomatik devre dışı kalır vb. durumlar...
 2. Amidala

  Sinyalizasyon Problemi

 3. Amidala

  Sinyalizasyon Problemi

  Sinyal flaşörleri ampullerin direncine bağlı olarak zamanlama yapar, ilave ampul zamanlamayı bozuyor maalesef. Led ampul sorununuzu çözmezse römork elektrik tesisatında modül kullanımı ile römork hattını araçtan ayırmanızı tavsiye ederim. Modüle direk aküden 12 V. hat çekiliyor. Araç ışıkları...
 4. Amidala

  İzmir'de Çekme Karavan Önerisi

  Manisa'da bulunan NK Karavan üretimi Nefes 3,60 tüm işçilik/tasarım/malzeme sorunlarına rağmen hayalleri ertelememek adına değerlendirilebilir bence...
 5. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Toplam 1650 Km. yol yaptık. Aradaki gezilerimiz dahil.
 6. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Uyarınız için teşekkür ederim. Mutlaka tam açarım sonraki kamplarımızda.
 7. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Yol bilgisayarı ortalama tüketimi 6,9 lt./100 Km. gösteriyor. Net ölçmedim ancak 2,5 depo net harcadım. Giderken 20 küsur TL'den dönerken 22 Küsur TL'den mazot aldım. Toplamda 2500 TL gibi yakıt masrafım oldu.
 8. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Güzel dilekleriniz tüm gezginler için gelsin, teşekkür ederim. Yorucu, bir o kadar da keyifliydi.
 9. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Eskişehir'de Sazova Parkında konakladık. Sadece otopark ücreti 20 tl ödedim. Güvenlik nöbet tutuyor. Tuvalet var ancak parkın içinde karavana su alamadım.
 10. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Eskişehir'e doğru yol alırken Eber Gölü'ne uğradık. Burada da bir gece konakladık. Muhatara bilgi vermek yeterli. Gece jandarma devriyesi var dediler ama yorgunluktan derin uyumuşum fark etmedim.
 11. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Konya yolu çok güzeldi. Hiç yorulmadan Konya'ya ulaştık ve Karatay Belediyesi'nin karavan parkına yerleştik. Konaklama ücretsiz, sadece girişte kayıt yaptırıyorsunuz. Gayet temiz. Elektrik ve su mevcut. Gri su için deşarj noktası yok tuvalete boşaltılıyor.
 12. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Ertesi gün tekrar yola çıkıp Ankara'ya doğru ilerledik. Konya'ya devam edeceğimiz için konaklamak üzere Gölbaşında bulunan Ulaşan Otel'i tercih ettik. Ulaşan otel geceliği 150 Tl. ödedik. Elektrik ve su mevcuttu. İnternet var dediler ama biz mobil cihazlarda pek verim alamadık.
 13. Amidala

  İstanbul-düzce-ankara-konya-eskişehir Gezisi.

  Merhabalar; Nisan ara tatilinde İstanbul'dan önce Düzce'ye gittik. Burada büyüğümüzü ziyaret ederek bir gece kaldık.
 14. Amidala

  Erba 3.75 Karavan

  Merhabalar, ERBA 375 alalı 8 ay oldu. Bu sürede genelde yakın çevrelerde kamp yaptık. Karavandaki eksiklikleri tespit edip ihtiyacımıza göre düzenlemeler yaptık. Son olarak ara tatilde İstanbul'dan başalayarak Düzce-Ankara-Konya-Eskişehir rotasında yaklaşık 1700 Km.lik yolculuğumuz oldu...
 15. Amidala

  Ayder Yaylası'nda Karavan Kazası...

  Geçmiş olsun, Allah korusun tüm seyyahları...


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,212
Mesajlar
1,503,203
Kayıtlı Üye Sayımız
170,737
Kaydolan Son Üyemiz
frauzer

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst