Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,015
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 120,729

Ben özgürüm, İstediğim gibi yaşarım. Kimse de bana karışamaz.
Çok zorda bırakırlarsa (Yollarda) tanımadığım insanların kapısını çalar,
Beni misafir etmelerini istemeyi bile denerim. (Yine de bu yollarda kalırım)
Ne yani bir zamanların efendi insanlığı böyle bir şeylerdi.
Ne çabuk bütün değerlerimizi unutturdular bize.
Bir şehir oteli 1000-1500 olmuş. Yuh bize.

Bu arada özgürlüğümün fiyatı yoktur. Çadırımı 100 liralık çadır diye aşağılamışlardı zamanında, özgürlüğüme paha biçtirtmedim. Onlar motorunuzla çadırınızla (Modeliyle-fiyatıyla) uğraşsın, siz hep yeni yollara sürmeye çalışın. En fazla kendi çapınızda biraz gezen birisi olabilirsiniz ciddi bir maddi kaynağınız yoksa. Ama bu kendi çapındalık bazı illeri de kapsayabilir, Dünya'nın yarısını da... Biraz şans meselesi. Ancak ülkemizde biz güzel motorlarla gezen güzel kızları izlemeyi severiz. Arada görülme ve farkedilme şansınız oldukça düşük. Ama asla vazgeçmeyin gençler. Asla yolunuzdan dönmemenizi bir abi tavsiyesi olarak tutun. Doğru bildiğiniz yolda yürüyün!, Sonuna kadar. Herkes size karşıymış gibi görünse bile!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=iCIeJ82xmFg
 

Benim işim siyaset yapmak değil. Ben oyumu verdim. Benim görevim bu kadardı. Bu yüzden artık yavaştan yatma hazırlukları başlar...
Herkese iyi geceler, sevgili kampçı vede gezgin dostlarım.
Gezip de insan kalabilenlere ne mutlu!
 

Benim işim siyaset yapmak değil. Ben oyumu verdim. Benim görevim bu kadardı. Bu yüzden artık yavaştan yatma hazırlukları başlar...
Herkese iyi geceler, sevgili kampçı vede gezgin dostlarım.
Gezip de insan kalabilenlere ne mutlu!
Hocam altta kalanın canı çıksın moduna giriyoruz.
Mısır'a gidemediğim diye de üzülme. Kendine , işine sahip çık, gerisini boş ver.
 Hostelworld diye bir uygulama indirdim. Ancak ülkemizde hostel her şehirde yok. Elbette ucuz güzel bir seçenek. Her türlü ucuz güzel seçeneği yabancılar geliştirip kullanıyor valla. Bazı şehirlerde konaklamak için ucuz hostel bulmak mümkün. Mesela Eskişehir'de.
 
IMG 20230517 095152 484


Karagedik.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,074
Mesajlar
1,512,975
Kayıtlı Üye Sayımız
171,716
Kaydolan Son Üyemiz
SherrylCro

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status