Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,083
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,937İstanbuldan geliş yönünde sürekli tırlar var ve yollar epey kalabalık ama sıkışıklık yok.
Yardım konvoyları sürekli yolda. Zannetmiyorum Türkiye'de fiilen bir yardımda bulunmamış insan kalmadı galiba. Ben kendim de orada fazlalık olacağımdan deprem bölgesine gitmedim.
 
Burada kampervanımda dinlenirken,
Bazen gezmeye gidiyorum diye
Kendimi suçlu hissediyorum.
Ama elimde değil. Ben şizofren hastasıyım.
Deprem bölgesine gidersem akıl sağlığım bozulabilir. Yapabildiğim kadar Afada, Ahbap'a, Kızılaya ve Akut'a maddi destek attım. Benim elimden gelen buydu.
 

Daha da maddi yardımlarımı sürdürmeyi planlıyorum. Büyük bir felaketin içerisinden geçiyoruz. Depremzedeler için bir şeyler yapma isteği sürekli içimde depreşiyor...
 

Bazen Güçlü'yü vereyim, Bir otomobil alayım desem de, Bu araçla çok güzel yolculuklar, kamplar yapıyorum. Güçlü'mden vazgeçemiyorum. Bu yaşamımda beni mutlu eden tek şeyden vazgeçmek gibi bir şey olur.
 Afadcılar ve benzerleri dışında yollarda çok sayıda depremzede var. Dün geceden beri benzinlikte karşılaşıyorum. Bu insanlar yerlerinden yurtlarından koptular ve kimbilir uzun bir süre geri dönemeyecekler. Bunun için çok üzgünüm.
 


Yolda Güçlü'me nazar değdi galiba. Ön takımdan ses gelmeye başladı. Bursa'da küçük sanayiye gidip ustasını buldum ancak bugün çok beklemem lazımdı. Pazartesi halledeceğim.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,810
Mesajlar
1,509,853
Kayıtlı Üye Sayımız
171,436
Kaydolan Son Üyemiz
anadolupardus

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Geri
Üst