Türkiye Oryantiring Federasyonu Genel Kurulu (27 Aralık 2008)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan XtrmPrgrmmr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,889

XtrmPrgrmmr

Yürür de yürürüm...
Mesajlar
774
Tepkime Puanı
1
Yer
İzmir
Web
xtrmprgrmmr.blogspot.com
Türkiye Oryantiring Federasyonu Genel Kurulu Mali Kurul ve yeni yönetim seçimi amaçlarıyla 27 Aralık 2008 günü Ankara'da Keçiören Halil İbrahim Sofrası'nda toplanacak...

Başkan adaylığı şartları, Delege listeleri ve Mali Kurul bilgileri için linki inceleyebilirsiniz...

Umarım orada görüşmek üzere...

http://www.oryantiring.org/tr/news.asp?id=304

Selamlar...
 

Etiketler

XtrmPrgrmmr

Yürür de yürürüm...
Mesajlar
774
Tepkime Puanı
1
Yer
İzmir
Web
xtrmprgrmmr.blogspot.com
Ynt: Türkiye Oryantiring Federasyonu Genel Kurulu (27 Aralık 2008)

27 Aralık 2008 10:30'da yapılacak Genel Kurul için Gündem, Mali Tablolar, Delege Listeleri, vs. tüm bilgiler Federasyon sitesine eklenmiştir.
 

XtrmPrgrmmr

Yürür de yürürüm...
Mesajlar
774
Tepkime Puanı
1
Yer
İzmir
Web
xtrmprgrmmr.blogspot.com
Ynt: Türkiye Oryantiring Federasyonu Genel Kurulu (27 Aralık 2008)

Son dakika >>> Gezenbilir Ankara'dan bildiriyor ;D

Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanlığı'na Mehmet GENÇ seçildi. Kıran kırana geçen seçimler sonrasında Başkan adayı Mehmet GENÇ, başkanlığı sürdüren Nevzat VAROL'a üstünlük sağlayarak yeni federasyon başkanı olarak seçildi.

Bu arada Federasyon ve sporun ismi, Genel Kurul'un önerisi ve desteği ile ORİENTİRİNG olarak değiştirildi...

Detaylar daha sonra...
 

XtrmPrgrmmr

Yürür de yürürüm...
Mesajlar
774
Tepkime Puanı
1
Yer
İzmir
Web
xtrmprgrmmr.blogspot.com
Ynt: Türkiye Oryantiring Federasyonu Genel Kurulu (27 Aralık 2008)

Türkiye Oryantiring Federasyonu Genel Kurul toplantısı 27 Aralık 2008 günü Ankara Keçiören Halil İbrahim Sofrası'nda yapıldı. Sakin bir havada geçen kurulda 2 aday yarıştı: Halen başkanlığı sürdürmekte olan Sn. Nevzat VAROL ve Sn. Mehmet GENÇ. 2 adayın konuşmaları sonrasında yapılan 154 kişin katıldığı oylama sonucunda 81 oy alan Sn. Mehmet GENÇ, 72 oy alan Sn. Nevzat VAROL'a üstünlük sağlayarak 2 yıl için Türkiye Oryantiring Federasyonu başkanlığına seçildi.

Ayrıca isim değişikliği ile ilgili olarak Sn. Nevzat VAROL'un vermiş olduğu "Türkiye Hedef Bulma (Oryantiring) Federasyonu" teklifi Genel Kurul üyelerince kabul görmezken, başta İstanbul Oryantiring Grubu (IOG) ve ODTÜ Oryantiring Takımı olmak üzere birçok kulübün desteği ile verilen teklifin kabul görmesi ile Federasyonumuzun ismi TÜRKİYE ORIENTIRING FEDERASYONU olarak belirlendi.

TÜRKİYE ORIENTIRING FEDERASYONU yeni dönem başkanı Sn. Mehmet GENÇ'e başarılar...

Gezenbilir İzmir üyesi Kökten Ulaş 'XtrmPrgrmmr' BİRANT Ankara'dan bildirmişti. ;D
(Not: Yakında takibi için Sn. Mehmet GENÇ'in taahhütlerini ve kurul ile ilgili fotoğraf ve kişisel notlarımı hazırlıyorum...)

Saygılar...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,655
Mesajlar
1,508,122
Kayıtlı Üye Sayımız
171,167
Kaydolan Son Üyemiz
Ersoyb

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst