Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 302,810
31122011756.jpg


Bu da benim ilk atelajım.
 

Arkadaşlar,
Bu paylaşımı burada bir daha yapayım dedim.
Benim için çok önemli ve anlamlı bir yaklaşım:

Arkadaşlar,
Her zaman yürekten inandığım ve savunduğum İnsan Hakları ve Demokrasi mitlerine göre istediğim gibi bir insan olma hakkım var. Ve buna kimse de karışamaz.
O zaman ne diyorum,
Yaşasın özgür kampçılık!...
Yaşasın tüm Dünya kampçıları!..

erdek ant camping (13).JPG
 

Bugün T.K.K.D.'den arkadaşım Ahmet Efe Son ile Ulaşan Otel'de küçük bir buluşma gerçekleştirdik. Fotoğraf çekmemişiz. Güzel bir buluşma oldu. Ulaşan Otel'de içtiğim Nescafe GOLD ları çok seviyorum. Neredeyse evimdeki kadar güzel olacaklar. Ulaşan benim için önemli bir mekan. Zaman zaman uzun konakladığım olur Ulaşan'da. Uzuzn konaklamalar ayrı keyif verir. Karavancılar bunu bilir. Selamlar herkese...
 


Bazıları çok kalbimi kırdılar,
Bahçeleri bahar görmesin.
Bu kuzeyli şeytanlara edeceğiniz en güzel beddua bahçelerine bahar gelmesidir.
Bunlar waldemort büyücüleri gibi kuzeyin kötülüğünü taşırlar.
Bahar gelmesin, çiçek açmasın isterler.
Sizin bedduanız onların duasıdır.

Bilakis bahar gelsin, çiçekler açsın, Kuzeyli şeytanların gözleri kanasın, ruhlari erisin yok olsun.
 Bu kuzeyli şeytanlara edeceğiniz en güzel beddua bahçelerine bahar gelmesidir.
Bunlar waldemort büyücüleri gibi kuzeyin kötülüğünü taşırlar.
Bahar gelmesin, çiçek açmasın isterler.
Sizin bedduanız onların duasıdır.

Bilakis bahar gelsin, çiçekler açsın, Kuzeyli şeytanların gözleri kanasın, ruhlari erisin yok olsun.
Olabilir de aslında akla yatkın.
Ben Ahmed Arif şiirinde böyle uygun görmüş,
olduğu gibi kullanmıştım:
Çiçek gibi insanların kalbini kırdınız...
Bahçeleriniz bahar görmesin..🍁
 
Arkadaşlar,
Ben kendi halinde gezen kamp yapan bir gezginim.
Kendi ekonomik gücüm yettiği kadar yapabiliyorum.
Bundan dolayı bir şikayetim de yok.
Elden gelen bu. Buna da şükür.
Yapabildiklerim için binlerce kez teşekkürler Tanrı'ya.
Hiç fena gezmedim, her zaman çok eğlendim
ve kimselere de muhtaç olmadım çok şükür.
Karavancılık benim sevdam ve hobim.
Bundan vazgeçmem söz konusu bile olamaz.
Selamlar herkese...
 Bugün bütün gün evdeydim. Haftalık Canlı derslerimi düzenleme ve atama işlerini yaptım. Sevimsiz bir iş bilgisayardan yapılıyor. Bunun için dışarıya da çıkamadım. Akşamım da yeni haftaya hazırlıkla geçti. Banyo, Traş, Ütü vs. yeni haftaya hazırlıklar. Yarın Güçlü'm ile okuluma gideceğim. Oradaki çay makinasının iyi çay yapıp yapmadığının kontrolü gerekiyormuş :smiley: Yarın Karagedik'teyim ama Kara çocuklarım olmayacak onlar evlerinden canlı derslerine katılıyorlar. Yarın okulda olduğum için benim canlı dersim de yok.
 Haftada üç gün öğledensonraları akşam saatlerine kadar canlı dersim var. Canlı ders gerçek dersin bilgisayardan online yapılması olayı. Gerçek dersle hemen hemen hiçbir farkı yok. Hatta teknoloji kullanımıyla ilgili bazı avantajları da var. Tabii bir öğretmenin olayı öğrencisiyle göz göze geldiği andır. Bu pek sağlanamıyor ama olsun. Canlı ders normalde olan ders kadar iyi olabiliyor zaman zaman. Yüksek veri trafiği ve yüksek hızlı internet istediği için canlı derslerimi evden yapıyorum. Bu sıralar bir yere gidesim zaten yok. Şubat tatilini bekliyorum. Allah kısmet ederse Şubat tatilinde bir hareketlilik yapmak niyetindeyim. Şu an zaten şehir dışına çıkışımız yasak da ayrıca.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,809
Mesajlar
1,509,840
Kayıtlı Üye Sayımız
171,433
Kaydolan Son Üyemiz
reis baba

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Geri
Üst