Nexus 7 Root 4.3 Easy İnstallation

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DestinyHull Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,415

DestinyHull

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Of course, Google and Motorola until check any of the above, I remind the reader of these leaks and some salt guess we are. IPhone 5, Samsung Nexus X has been transformed into a third-party retail stores in two much-anticipated Google website XT1100 is the successor to the discovery rumor again http://rootnexuskyle.blog.fc2.com/blog-entry-1.html . You can post a (now pulled) in a web of leaked screenshots Google Nexus X XT1100 record of the American retailer Best Buy (Best Buy) screen of the previous site of the current vendor Tktechnewsblog,.

It was found that the purchase of the two variants to be released Motorola Nexus X-to-date list of the French FNAC retail store in Portugal yet. Unplug the saw before me the record of the price of EUR 419.99 EUR 449.99 (approximately Rupees 0.33400) and 64 GB (approximately Rupees 0.35800) XT1100 Samsung Nexus X is 32 gigabytes. Reported slightly higher price of $ 499.99 earlier smartphone (about R. 30000) for a two-year contract with Sprint wireless carriers by Best Buy (Best Buy).

Specifications listed include a display of 5.2 inches FNAC; 2.7GHz quad-core Snapdragon APQ8084 SOC (805); 13.1-megapixel main camera with camera Android 5.0 lemon meringue. Interestingly, on the contrary shows a list of 32 gigabytes on the Specifications 6.3-inch display - this page lists effectively destroyed. I similar to this Best Buy (Best Buy) from the list processor and OS, but more than 64 gigabytes FNAC is listed on the sleeve of the United States 5.9 inches quad HD (1440x2560 pixels) display with 5.2 inches display small list.
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,084
Mesajlar
1,513,105
Kayıtlı Üye Sayımız
171,730
Kaydolan Son Üyemiz
SGSG

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status