Mobidik Ile Moto-solo Gezilerim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,220

Etiketler

Bugün yine hava kapalı ama sıcaklık yüksek, güzel bir hava vardı. Mobidikle çıkıp Sokullu'daki ablamlara kahvaltıya gittim. Sonrasında yine mobidik'ime atlayıp Bahçeli 7. caddeden de geçerek evime geldim. Güzel bir gezinti oldu.
 
Köydeyim, Mobidik'imde uzaklarda bir gün daha... Sonra Haftasonu denen müthiş buluş geliyor. İnşallah haftasonu hava güzel olursa Mobidik'imle gezerim birazcık...
 

Köydeyim, Mobidik'imde uzaklarda bir gün daha... Sonra Haftasonu denen müthiş buluş geliyor. İnşallah haftasonu hava güzel olursa Mobidik'imle gezerim birazcık...
Bugün de bir Cumartesi günü önce Güçlü ile (Kamper kamyonetim) Göksupark'a gittik ve döndük.
Sonra Mobidik ile çıktım. Hava çok güzel. Güneşli bir gün. Motorumu Bahçeli 7'ye sürdüm özgürce.
İnsanlar cadde boyunca aşağı yukarı gezinenler, Motorcu kuryeler, Büyük motorları olan abiler, Hınca hınç dolu Cafeler...
Malesef oralarda motoru çekip gezecek yer pek yok. Bu nedenler turumu atıp döndüm efendim.
İşte bu Cumartesi Mobidik'le böyle eğlendik
 Bugün sabah Mobidik'imi çalıştıramadım çünkü akü zayıflamış. Neyse Allahtan bu durumlar için motosiklete bir kickstrat koymuşlar. Bu şekilde çalıştırıp Emek 8. caddeye (Bişkek Cad.)kahvaltıya gittim. Dönüşte Beşevler ve Tandoğan'dan geçtim motorumla. Pazar günleri Angara'da hiç trafik olmaz, ben de rahat rahat Mobidik'imle gezerim.
 

Bugün tam gezeceğim saatte hava kapadı, rüzgarlar esti ve yağmur başladı. Ben de Mobidik'imi durduğu yerde 10dk çalıştırdım. Yeni aldığım ahtapot lastikleri Mobidik'imin port bagajına taktım. Ayarladığım ayran şişesini de heybedeki yerine yerleştirdim.
 


Bugün de yakın yerlerde Mobidik'imle turlar attım. Hava Güneşli ve serindi. Yakındaki Parka sürdüm motorumu ve biraz bakındım. Mobidik'imi seviyorum.
 

F9iwnuRVrA6L6Mi IlIWjfww1204 h903 s noauthuser0
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,074
Mesajlar
1,512,975
Kayıtlı Üye Sayımız
171,716
Kaydolan Son Üyemiz
SherrylCro

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status