Mobidik Ile Moto-solo Gezilerim

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 92
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,868

Etiketler
Merhaba bugün Mobidik'le gezerken daha kalın olan montumu giydim. Hiç üşümedim. Mobidik'le gezmek harika zevkli bir şey. Birazcık gezdim mi havam değişiyor.
 


IMG_20221109_114427.jpg


Mahallenin kedileri ben binmediğim zamanlarda motoruma binmeye bayılır..
 Adam sandım fos çıktı
Vıttırı Vızzık Adamlar
Temiz sandık pis çıktı
Vıttırı vızzık adamlar
Vıttırı vızzık vıttırı vızzık adamlar
Önce insan sanarsın
tanışınca yanarsın
Dokundukça kanarsın
Vıttırı vızzık adamlar
Vıttırı vızzık vıttırı vızzık adamlar
Boynunda kravatı, sınırsız yatı katı
Yalan dolan sanatı, vıttırı vızzık adamlar
Yerindedir bakımı, yutuyorlar salkımı
Çakal çukal takımı
Vıttırı vızzık vıttırı vızzık adamlar
Ararsın zamanı yok
Arpa var samanı yok
Yanıyor dumanı yok
Vıttırı vızzık adamlar
Vıttırı vızzık vıttırı vızzık adamlar
Ülkeye sahip lazım
Şahballı çalsın sazım
Adam olmanız lazım
Vıttırı vızzık adamlar
Söz-Müzik Hilmi Şahballı
 


Aralık ayının ortasına yaklaştık ama hala Mobidik'imle küçük turlar atıp kendimi mutlu edebiliyorum. Bu çok güzel. Herhalde motoru kışın hiç yatırmayacağım.
 


Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,802
Mesajlar
1,509,728
Kayıtlı Üye Sayımız
171,417
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet5711

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Geri
Üst