Kendi Karavanını Yapanlar Buralpdi̇ 2

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan buralpdi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,464
Sn.Buralpdi ,
Kazasız belasız geziler dilerim. Bisiklet taşıyıcınızın markası ve fiyatı nedir ?
 

Etiketler
Sn.Buralpdi ,
Kazasız belasız geziler dilerim. Bisiklet taşıyıcınızın markası ve fiyatı nedir ?
Bendeki bisiklet taşıyıcısının markası modeli bu linkteki ürün,
Bulabilirseniz eğer ben memnunum tavsiye ederim,
Selamlar

Bisiklet Taşıyıcı 2'Li Bn'B Rack Kilitli Supporter Bc 6315 2S / 67 1010 90006​

Bn'B Rack
 Evet Hüseyin ağbi
HPIM2035


Uzun zamandır gidemedik ama çok sevdiğim bir yer.
Orada çok dostlarımız vardı. :smiley:
 Bizde severiz burayı :smiley:, güzel bir mekan, kendine has bir ortamı var,

Bize hafta sonu için git gel uzak kalıyor, mesafe çocuklarla yorucu oluyor.
 


Yaşam akülerim beş sene sonra sizlere ömür, biliyorsunuz zaten çıkma almıştık, bence iyi dayandılar, 2010 üretimi ''sprınter 3000'' gerçekten iyi aküymüş, bir ay önce sıfırı 5500tl idi, ben yine çıkma olarak tercih ettim, eski aküleri verip dört adet çıkma aküye 5000tl ödedim, benim için üç sene bile gitse parasını zaten çıkarır.

Fuardan Linetecth firmasından 50amp dc dc-mppt şarz cihazı aldım ve bağladım, artık aküleri araç'dan da şarz edebileceğim
MPPT
Diğer bir eksiğimiz, yokluğunu hep aradığımız motosikletimizi de aldık ve taşıma aparatımızı da monte ettik

Moto


Artık yola çıkmaya hazırız, biz aracımızı hazırladık Mevlam da nasip ederse bu sene gezmeyi düşünüyoruz, her şey kısmetle.
Yollarda görüşmek üzere
Herkese bol selam
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,076
Mesajlar
1,513,027
Kayıtlı Üye Sayımız
171,721
Kaydolan Son Üyemiz
cemile k

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status