İzcilik Federasyonu'na...........

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kuzay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,581

Kuzay

Kamp I
Mesajlar
187
Tepkime puanı
5
Yaş
52
Yer
istanbul - Şile
(Gezenbilir platformu'nun samimiyeti ve konu üzerindeki bilgisi bilindiği için ilgili dilekçe platform aracılığı ile sunulmaktadır)

Sayın Federasyon Başkanım,

Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi izciliğin asıl kaynağı ilkokullardır. Yavru kurtlardır. İzcilik onlar olmadan hiçbir anlam ifade etmez. Nasıl bir mantıkla ve nedenle Türk İzciliği'nin Milli Eğitim'den ayrıldığını bilemeyiz ama aradan geçen bu süre izciliğin okullardan tamamen silinmesine, Türk İzciliği'nin de sönükleşmesine neden olmuştur. Birkaç belediyenin özverisi ile ayakta duran Federasyon'umuzun da geleceği ortadadır.

İlkokul öğretmenleri olarak Milli Eğitim'den aldığımız seminerlere rağmen izci lideri olamıyoruz. İzci yetiştiremiyoruz. Egzersiz düzenleyemiyoruz, brüve alamıyoruz.

Biz öğretmenleri izcilikten soğutursanız, biz de izci değil kampçı yetiştiririz. Gerekli bütün eğitimleri alamadığımız için (aynı seminer süresi içinde verilebileceği halde Federasyon katkısı olmadığından) yarım seminerlerle (adı altında sohbetlerle) bir brüveyi bizden esirgeyen Federasyon'umuzun bu tutumu bizleri çok üzmektedir.

Saygılarımızla;

Fotoğraflar:
Brüveleri olmadığı için İzciler değil KAMPÇILAR ın 2013 yılı aktiviteleri;

Foto1: Yavru kampçılar İspanya'da
Foto2: Yavru kampçılar Belçika'da
Foto3: Yavru kampçılar Fransa'da
Foto 4: Kampçı sergisi - geleneksel oyunlar ve oyuncaklar

ispanya.jpg


Belcika.jpg


Fransa.jpg
 

Etiketler

Kuzay

Kamp I
Mesajlar
187
Tepkime puanı
5
Yaş
52
Yer
istanbul - Şile
Ynt: İzcilik Federasyonu'na...........

Teşekkürler başkanım :smiley:

http://www.tif.org.tr/tif//tr/main/haber/meb-izci-liderlerimiz-ve-il-temsilcilerimize-duyuru/238

:smiley:
 

sonatbaspinar

Yeni Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Ynt: İzcilik Federasyonu'na...........

Bu yazılmış olan sitemden epey bir zaman sonra 2014 Ocak ayındaki LTK eğitimlerinde hak kazandığımız halde evrakların gunumuz itibariyle yani Nisan ayına kadar 4 aydır imzalanıp yasal bağlamda geçerli hale getirilemediği(!) 'ni uzuntu ve soru işaretleri içinde belirtmeliyim. Milli eğitimde bakanlığı personelinin bu ailenin dışında tutulmak istendiği genel kanısının ağır basmaması için burokratik işlemlerin daha fazla uzatılmaması gerektiği goruşundeyim. Sevgiler saygılar...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,722
Mesajlar
1,496,981
Kayıtlı Üye Sayımız
170,146
Kaydolan Son Üyemiz
ardaurkmez

Çevrimiçi üyeler

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst