Garip Ve Güçlü 2019

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,367
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 142,474

Etiketler

Güçlü ailemize 2018'de katıldı. Kendisini karavan çekicisi yaptık. Kısmet olursa birlikte gezilere çıkacağız.
650672c516c7a14ea73b92c9c8fce043


SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Biz tatillerimizde daha çok kendimize ve bütçemize uygun kampları tercih etmekteyiz.
Pirikamp'ın yılboyunca kaldığı bizim de istediğimiz kadar gidip kalabildiğimiz bir kampımız var ve bu kamp biraz uzak olsa da Ankara sınırlarında tam benim daha önceden hayal ettiğim gibi yüksek bir yaylada.
Dolayısıyla ille gezelim diye bir zorumuz yok bizim. Ama tatillerde özellikle de yazın deniz kampına gidiyoruz bazen.
Malesef ülkemizdeki kampların çeşitliliği ve konumlarının hep sahil kesimlerinde toplanması bizi biraz kısıtlıyor ama yine de varolan kamplarda atlaya atlaya geziyoruz.
Bir de blog sitemiz var. Www.pirikamp.com dan sizlerle beraberiz. Bu siteden özellikle karavan tatilleri, karavanda yemek vb konularda bilgi edinebilirsiniz.
Ben bir karavanım olduğu için çok mutluyum. Ve onunla yapabildiklerim için.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Şu an gerçek olmuş olan karavan hayalim bir zamanlar satılık karavanlar arasında vakit geçirirken sanki hiç gerçekleşmeyecek gibiydi. Oysa ne basitmiş karavanlı mutluluk. Bu arada bu hayalin gerçek olmasında çok güzel halk tipi karavan üreten Ankaralı üreticimin de payını söylemeden edemeyiz.
6d539b637e9e360a1af81ce9fa5318f5


SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,094
Mesajlar
1,513,192
Kayıtlı Üye Sayımız
171,736
Kaydolan Son Üyemiz
topcu78

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status