Balığı Kılçıksız Severim Diyenlere

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,544
Ynt: Balığı Kılçıksız Severim Diyenlere

Et balık kelle bunlar yenir elle. Bu gibi saçma sapan şeyler güzelim balıkları ziyan ediyorlar elle balık yemedikten sonra yanındada iki duble atmadıktan sonra bu hayatın tadımı çıkar.
 

Etiketler
Ynt: Balığı Kılçıksız Severim Diyenlere

Vay be vatandaşa bak yasaklayacaksın bu gibilere balık yemeyi yazık etti güzelim balığı.Ne olacak oturup bir deniz kenarına üç taş koyup ortasında ateş yakıp ateş alışınca 70 lik yenirakıyı açıp ufaktan atmayı bilmezki, sonra köz olur hooop balık üzerine bir duble kokuyla bir dıoblede kılçıkla giderki onlarda işin bonusu olur.
İşte herşeyi yazık eden yaratıklar balığıda ziyan etmişler.Çekerler cezasını mutlaka.
Kalın sağlıcakla.


Et balık kelle bunlar yenir elle. Bu gibi saçma sapan şeyler güzelim balıkları ziyan ediyorlar elle balık yemedikten sonra yanındada iki duble atmadıktan sonra bu hayatın tadımı çıkar


GELDE KATILMA BU SÖZLERE!

not: bilinçli olarak büyük harfle yazılmıştır
 

Ynt: Balığı Kılçıksız Severim Diyenlere

tommycan' Alıntı:
Alabalık dışındaki bir balıkta işe yarayacağını düşünmüyorum.... Dikkat ederseniz reklamda da alabalık konu mankeni olarak seçilmiş.... Yapısı itibariyle alabalık kaygan ve gevşek bir ete sahip..... aletle kılçığını çıkarmaya gerek yok... alabalığı fileto yapınca omurgayı kılçıkları ile çekip alabiliyorsunuz zaten.... kanaatimce, para tuzağı olan klasik amerikan icatlarının en lüzumsuzlarından biri de bu...... bu hızla yakında oltanın ucuna balık yakalanınca direk ızgara yapan aleti de keşfeder bunlar...... hani internette de yayınlanan meşhur amerikan kekoluklarını gösteren kısal film vardır.... ordan bir örnek verecek olursak.... spor salonu tek katlı yüksek giriş gibi bir bina.... adam oraya yürüyen merdiven yapmış... bunu amerika görmüş kişilere de teyid ettirdim.... :smiley:))))) Bu ve buna benzer cihazlar da tüketim çılgını amerikan toplumuna hitap ediyor bence..... balığı tutacam.. el değmeden kılçığını çıkaracam... el değmeden derisini soyacam.... el değmeden pişirecem ..... niye balık tutuyorum ki..... direk fileto olarak tonla satılıyor zaten.... saygılarımla....

Video izlendiğinde çok iyi bir alete benziyor ama size katılıyorum. Tamamen para tuzağı bi alet.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,073
Mesajlar
1,512,955
Kayıtlı Üye Sayımız
171,716
Kaydolan Son Üyemiz
SherrylCro

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status