Anafod Fotoğraf Sergisi (26 Nisan - 5 Mayıs)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Zamaner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,294

Zamaner

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
ANAFOD İstanbul Anadolu Yakası Fotoğraf Sanatı Derneği Fotoğraf Sergisi

ANAFOD, ülkemizin fotoğraf birikimi ile üyelerinin fotoğraflarından oluşan bir seçkiyi izleyicisine SERGİ ile ve bu sergideki fotoğrafların tümünü kapsayan ANAFOD 2013­2014 KİTABI ile buluşturuyor.

Sergi Maltepe' deki TÜRKAN SAYLAN KÜLTÜR Merkezinde 26 NİSAN–5 MAYIS tarihleri arasında yer alacak. Açılışımız 26 Nisan 2014 Cumartesi saat 17:00 dir.

Prof.Dr. Sabit Kalfagil'in portfolyosundan derlenmiş 33 fotoğraf, ülkemizin önde gelen fotoğraf derneklerinden Fotoğraf Sanatı Kurumu (FSK) üyelerinin 20.yıl sergilerinde yer almış 25 fotoğraf, 2013 yılı kişisel sergi etkinliklerinden Nihal Gündüz’ ün‚ “Son Tophaneli” konulu çalışmasından 20 fotoğraf ile ANAFOD üyelerinin 75 fotoğrafından oluşan zengin bir yelpaze ile izleyiciye ülkemiz fotoğrafı hakkında genel bir fikir vermeyi hedefliyor. Sergide, 70 fotoğraf sanatçısının 153 fotoğrafına yer verilecek.

Bu serginin konu zenginliğinin yanında kendini farklı kılan bir diğer özelliği de ANAFOD üyelerinin fotoğraflarının küratörlüğünü Prof.Dr. Sabit Kalfagil' in yapmasıdır. Serginin Dernekler bölümünde Osman Ürper, Kişisel Sergiler bölümünde Cengiz Karlıova küratörlüğü üstlenmişlerdir.

Yerinden katılım yaklaşımımızla, sanat etkinliklerinin ülkemizin bütün yaşam alanlarında yaygınlaşması ve içselleştirilmesi dileklerimizle, sergimizi ve kitabımızı ülkemiz kültür dağarcığına armağan ediyor.

Sergide Fotoğrafı olan Sanatçılar: Anıl Tamer Yılmaz, Aysu Bilgiç, Aykut Fırat, Baytekin Kara, Bülent Yüksel, Celal Başaroğlu, Cihan Demir, Coşkun Aydın, Coşkun Pınarbaşı, Doğan Alpay, Duygu Nazire Kaşıkçı, Engin Koçyiğit, Erol Doğaner, Etem Çolak, Fatma Gökme, Fatma Figen Özkan, Fikret Özkaplan, Fikri Özalp, Gökçen Başbozkurt Özkaplan, Gülay Hacıoğlu, Gülcan Acar, Gülçin Demirci, Günhan Hatipoğlu, Haydar Yarkın, Hicran Özcan, Hüseyin H.Ünveren, İlkay Tokaç, İsmail Haykır, Lale Çaktı, Makbule Akpınar, Masis Üşenmez, Mehmet Uçar, Mevlut
Maşalacı, Muammer Tükenmez, Murat Kurtel, Murat Özkan, Murat Toru, Müge Kuday, Nejdet Yılmaz Çelikçi, Nevzat Altundaş, Nihal Gündüz, Nurhan Han Erdem, Nuri Yontucu, Osman Karamehmetoğlu, Osman Ürper, Önder Kahraman, Özlem Büyükevren, Sabiha Nalan Yazar, Sabire İşler Değer, Sabit Kalfagil, Sami Türkay, Satı Çukurbaş, Serhat Karaoğlan, Seval Danışman, Sevinç Doğu, Şafak Uçar, Şefik Kutlu, Tahir Uzun, Tayfun Karahasan, Tomris Sarhan, Tunç Tokaç, Turna Özkaplan, Uğur Tufan Emeksiz, Ünal Geciroğlu, Yıldırım Meriç, Yücel Demir, Zerrin Ulusu, Zeynep Dulundu, Zinnet Yılmaz, Zinnur Olgun.

Türkan Saylan Kültür Merkezine Ulaşım:
Gülsuyu Mah.Nar sok.E5 yolu üzeri Maltepe İstanbul. Metro ile Gülsuyu durağunda inildiği takdirde Türkan Saylan Kültür Merkezinin önüne çıkılıyor.​

davetiye.jpg
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,802
Mesajlar
1,509,730
Kayıtlı Üye Sayımız
171,417
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet5711

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Geri
Üst