15 M3 Psa Yapılı Camper Da 4.yatak Çözüm Önerileri

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sungurbey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,278

sungurbey

Ana Kamp
Mesajlar
56
Tepkime puanı
47
Sayın üstadlarım, uzun süredir dönüşüm yapmak için 17 M3 PSA araç bakınıyorum.Ancak bu iş maalesef bir çok dost gibi beni de sabır taşımı çatlatma noktasına getirdi.Bu konuda ayrı bir tartışma konusu.Bizi beş yaşa mahkum eden yıkılası köhnemiş bürokrasinin ördüğü duvarlar,birilerine rant kapısı olmuş durumda .
Sorum şudur, DÖRT kişilik aileyiz ve 4 yatağa ihtiyacımız var.17 M3 ısrarırım bu yüzden.Ancak sabrımın tükendiği şu noktada yakınımda bir dostumun önerdiği 15 M3 2017 de dönüştürülmüş 15 M3 lük fena olmayan bir PSA denk geldi.Klasik iç mimaride ; Arkada yanlamasına 140 lık yatak şoför arkası ikili oturma gurubu masa,onun arkası banyo, Sürgü kapı sol mutfak ve buzdolabı,boy dolabı.....Ön koltuklar dönüp masa indirilerek ikili koltukla bir düzlemde 3. Kişi yatağı elde edebiliyoruz .Ancak 4. Yatak için bir türlü sürdürülebilir ve pratik bir yöntem bulamadım.
Bu arada araç ruhsat 2+1 bunu 3+1 e dönüştürmek için imalatçısı ile bir kontağım oldu.İkili masa arkası koltuk sökülecek alt şase bağlantılı yeni koltuk takılarak 3+1 e dönüşüm projesi mümkün olacak.Yani oladı küçük bir tadilat mümkün.

Bu ahvalde 4. Yatak için proje önerilerinizi alabilir miyim.Bu öneriler ne kadar hızlı gelirse o kadar iyi zira satıcının elini tutup anlaşmam lazım.
Şimdiden teşekkürler.
 

Etiketler

mustafaatk

Kamp II
Mesajlar
267
Tepkime puanı
155
Yer
İstanbul
En kısa olarak ne kadarlık yatak boyuna ihtiyacınız var? Tak çıkar şeklinde yolcu ve şöför koltuğu üzerine portatif yatak olabilir mi?
 

mustafaatk

Kamp II
Mesajlar
267
Tepkime puanı
155
Yer
İstanbul
Resimdeki gibi çözümlerden bahsetmek istemiştim.

images (5).jpeg


images (4).jpeg


images (3).jpeg
 

mustafaatk

Kamp II
Mesajlar
267
Tepkime puanı
155
Yer
İstanbul
Şimdi yazdıklarınız okudum da, ön koltuk döndürülerek 3 yatak yapılıyorsa önerim uygulanabilir değil malesef. Karşılıklı oturma grubuna sahip 15 mt3 bulursanız önerdiğim çözümler olabilir.
 
GürcanEr

Ana Kamp
Mesajlar
43
Tepkime puanı
16
Arkadaki ikili yatağın veya masadan oluşan tekli yatağın üzerine ranza şeklinde bir çocuk yatağı olabilir. Bunun örnekleri özellikle yabancı sitelerde mevcut. Uygulama bakımından arka yatağın ustu biraz daha kolay olur ama tabi alttakileri bira daraltacaktir
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,716
Mesajlar
1,496,880
Kayıtlı Üye Sayımız
170,145
Kaydolan Son Üyemiz
Kamilozcan

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst