10 kasım

  1. ORHAN AFACAN

    10 Kasim Törenİnde Provokatör

    10 Kasım TÖRENİNDE PROVOKATÖR İki kara gözü daracık yerde. At gözlüğü desem hiç benzemiyor. Ağzına,burnuna örtüsü perde.. Ayetin izniyle bak yetinmiyor.. Vitrindeki manken ne, heykel putsa Enam adlı süre Kur'anda mevcut. İnanan Kur'anın emrini tutsa Uydurmuş kendine göre mabut. En az iki...


  2. Macit Şekerci

    Bugün Günlerden 10 Kasım...

    Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük asker, devletadamı, asrın lideri, başkomutan, başöğretmen, Anafartalar Kahramanı, milli mücadele lideri, büyük adam, büyük önder, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikal edişinin 78. yılında da; değerli hatıratını saygıyla, özlemle, rahmetle ve...


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,107
Mesajlar
1,513,385
Kayıtlı Üye Sayımız
171,746
Kaydolan Son Üyemiz
Odin.

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status